Tytuł sekcji

Report Abuse

3576f843e07112e2e68549aeb1fcdcd3
0 0 Reviews
Popular

Kiston Hotel & SPA

Jeżeli poszukują Państwo zacisznego miejsca na odpoczynek w komfortowych warunkach i tęsknią za bezpośrednim kontaktem z przyrodą, gwarantujemy, że nasze luksusowe apartamenty na Kaszubach spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Wszystkich Gości witamy z otwartymi ramionami, a oferowane przez nas pięknie urządzone pokoje 2-osobowe wyposażone są w przestronne łazienki z prysznicem i duże okna balkonowe z tarasem, na którym można rozpocząć dzień od pysznej kawy.

U nas nie trzeba obawiać się nawet największych upałów, bowiem wszystkie luksusowe apartamenty, które dla Państwa przygotowaliśmy, są w pełni klimatyzowane. Po całym dniu wrażeń można natomiast zrelaksować się w części wypoczynkowej i obejrzeć ulubiony program lub film na nowoczesnym telewizorze ledowym 40”. Warto też podkreślić, że gwarantujemy bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu!

Samo otoczenie hotelu również jest bardzo ciekawe: znajdą tu Państwo ogromny ogród z mnóstwem cudownie pachnących kwiatów, najbliższa okolica zaprasza z kolei na długie spacery wśród natury i obfituje w miejsca wprost idealne do robienia np. zdjęć ślubnych.

Nasze ekskluzywne apartamenty w województwie pomorskim już na Państwa czekają! Zapraszamy!

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Hotel Kiston, 26, Kistowo, gmina Sulęczyno, powiat Kartuski, województwo pomorskie, 83-320, Polska
Telefon
Strona internetowa
Kod pocztowy
83-320

Kiston Hotel & SPA 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.

TopBack to Top